Apie mus

Apie įmonę

Nuo 1991 metų UAB „Transdovis“ sėkmingai įsitvirtino krovininių transporto sektoriuje ir yra viena pirmųjų privačių įmonių Šiaurės Lietuvoje, savo klientams pasiūliusių tarptautinio transporto sprendimus.

Būdami Lietuvos nacionalinės automobilių transporto asociacijos (LINAVA) nariais, esame įsipareigoję savo klientams teikti aukščiausios kokybės paslaugas.Bėgant metams išplėtėme savo parką iki daugiau nei 100 nuosavų vilkikų. Aptarnaujame klientus visoje Europoje, JK ir Skandinavijoje.

Didelė patirtis leidžia pasiūlyti aukščiausius standartus atitinkančias transporto paslaugas.

Mūsų parką sudaro modernūs vilkikai, atitinkantys griežtus EURO-6 aplinkosaugos ir saugos standartus. Visos mūsų transporto priemonės aprūpintos pažangiomis GPS sistemomis, kurios leidžia tiksliai kontroliuoti transporto priemonių ir krovinių judėjimą, bei laiku suteikti klientams reikiamą informaciją.

Mūsų visi gabenami kroviniai yra apdrausti transporto priemonių civilinės atsakomybės draudimu pagal CMR ir TIR konvencijų reikalavimus. Ilgametės patirties ir kvalifikuotos komandos dėka galime optimaliai, tiksliai ir saugiai pristatyti krovinius į paskirties vietą.

Mūsų pagrindinis tikslas – ilgalaikis ir strateginis bendradarbiavimas su klientais. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl labai daug dėmesio skiriame paslaugų kokybei.